Renata Bajszczak

Prezes

Renata Bajszczak

Moi drodzy to najczęściej ze mną macie do czynienia kontaktując się z HP, próbują mówić na mnie prezes ale ja wolę określenie suka alfa . To nie autoreklama ( no może trochę ), przedstawiając siebie chciałabym was skłonić do głębszęj współpracy z nami, głównie jako domy tymczasowe, może ten autoportret przekona niezdecydowanych. Myślę, że nie taki że mnie diabeł na jakiego wyglądam, staram się dbać zarówno i o domy tymczasowe jak i domy stałe. Nasze wsparcie macie gwarantowane w każdej sytuacji, staram się być wyrozumiała aczkolwiek jak trzeba to umiem też ochrzanić. Niemniej nasze domy te na chwilę i te na zawsze raczej nie narzekają. Noooo przynajmniej mamy taką nadzieję.

Tak więc ja to … inicjatorka całego zamieszania związanego z HP, trochę postrzelona, nieokiełznana, niezależna, czasem zbyt emocjonalnie, ostro i nie przebierając w słowach wyrażam swoje zdanie, ale taki już mój urok Siłą rzeczy pasjonatka haszczaków, poza tym dzielna laborantka, matka trzech diablic, szczęśliwa współtowarzyszka 4 husky …hmmm z tą szczęśliwością różnie bywa, zwłaszcza rano gdy wstaję i zaczyna się polka z galopem bo psia część zgromadzenia chce wszystko w tej chwili, w ramach szantażu robiąc na zmianę kupę i siku w: kuchni/przedpokoju/gdziekolwiek, kocia część lata między nogami i drze japę bo właśnie umierają z głodu, Jowka nie chce wstać a jak już wstanie to: chce: kucyka albo nie, chce 10 warkoczyków albo nie, nic nie chce albo jednak coś chce tylko jeszcze nie wie co i jeszcze budzik w telefonie starszej córki, który dzwoni bez ustanku i bez efektu od godz. 6 do nie wiem której bo wychodzimy z domu to on nadal dzwoni a ona nadal śpi – jakbyście stanęli pod moimi drzwiami zapewne usłyszelibyście co ja z kim zrobię.

Wiek jakiś mam ,ale za nic na świecie się nie przyznam, zresztą i tak ludzie tak długo nie żyją. Kocham zwierzęta, ale pomimo wszystko lubię też ludzi, bo w końcu nie wszyscy są źli. Wielu ludziom brakuje świadomości w temacie bezdomności więc zamiast na dzień dobry wylewać komuś na głowę pomyje staram się spokojnie rozmawiać i tłumaczyć i wierzcie mi w wielu przypadkach to działa. Wiara we to, że uśmiechem i zrozumieniem można więcej jakoś mnie nie opuszcza.

 

Z ukłonami i z wiarą w was ludzi

Renata Bajszczak

Socials

Leave a Reply

Your email address will not be published.